Do jakich kuchni pasują szklane panele?

Panele szklane coraz częściej pojawiają się w kuchniach. Szkło w domowych aranżacjach kojarzymy przede wszystkim z nowoczesnym designem, jednak panele ze szkła można wpasować w kuchnie w każdym stylu. Panele ze szkła Lacobel można kupić w szerokiej palecie kolorów, a także z indywidualnie dobranymi nadrukami stworzonymi dzięki wysokiej jakości szablonom graficznym.

Zalety paneli kuchennych ze szkła – kwestie praktyczne

Panele ze szkła są coraz częściej wykorzystywane w aranżacjach kuchni, ponieważ łączą w sobie walory praktyczne, użytkowe i estetyczne. Panele kuchenne ze szkła zastępują przede wszystkim tradycyjne płytki ścienne – najczęściej umieszczane są nad blatem. Szklane panele zabezpieczają ściany nie tylko przed zabrudzeniami. Elementy wykonane ze szkła stanowi zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i wysoką temperaturą. Warto też dodać, że powierzchnia szklanych paneli jest łatwa w czyszczeniu – wystarczy wilgotna ścierka z odrobiną detergentu, by pozbyć się nawet plamek tłuszczu, o które przecież w kuchni nie trudno.

Konkretne rozwiązanie: szkło Lacobel

By potwierdzić naszą tezę ze wstępu – że szklane panele mogą pasować do kuchni w każdym stylu – postanowiliśmy dopytać o to fachowców z firmy FOLL-SERVICE z LublinaBardzo atrakcyjną propozycją materiału, który świetnie sprawdza się w kuchni i nie tylko, jest szkło lakierowane Lacobel. To szkło float o grubości 4 mm pokryte warstwą wysokiej jakości lakieru. Lacobel występuje w 60 kolorach, a co więcej, na szkle można wykonać nadruki. Mogą to być regularne wzory, grafiki lub zdjęcia.

Szkło Lacobel nadaje się do wykonania paneli kuchennych nad blatem, frontów szaf i szafek, szklanych ścianek, może być też stosowane zamiast glazury w różnych pomieszczeniach.

Panele szklane wpasowane we wnętrza o każdym stylu

Panele kuchenne ze szkła można dobrać do pomieszczenia w każdym stylu. Bez problemu kupimy panele ze szkła Lacobel, które wpasują się w kuchnię w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, z detalami ze stali i chłodnym oświetleniem, ale także panele ze szkła, które wkomponują się w kuchnię w stylu tradycyjnym. Szkło w ciepłych barwach, z nadrukami przedstawiającymi na przykład przyjemne dla oka ziarna kawy, owoce, słodkości, czy inne smakołyki będą pasować do kuchni, w której przeważa drewno i przytulny klimat.

Nie bez powodu więc panele ze szkła coraz częściej pojawiają się w przestrzeniach naszych domów, mieszkań, hotelowych apartamentów i innych pomieszczeń, w których design jest dla nas ważny.

Regulamin korzystania z serwisu