Materiał Partnera

Dodatki do sypialni – modne i ekologiczne

Dodatki do sypialni – modne i ekologiczne

W sypialnianym wnętrzu nie może zabraknąć dodatków. To one decydują o finalnej aranżacji, atmosferze wnętrza i nadają jej klimatu, który sprawia, że można się tu zrelaksować, nie tylko nocą. Jakie dodatki warto wybrać do sypialni? Podpowiadamy, co jest modne, a do tego wpisuje się w trendy eko.

Drewniane dodatki – nie tylko ramki

Wśród eko dodatków prym wciąż wiodą elementy drewniane. Są nie tylko ekologiczne. Wykonanie z drewna sprawia, że w sypialni robi się ciepło, przytulnie i przyjemnie. Drewno oferuje przyjemne odcienie, ponadto charakterystyczny rysunek i usłojenie, które fascynują. Nie sposób znaleźć dwa identyczne produkty drewniane. Każdy będzie się minimalnie różnił, co sprawia, że wystrój jest jeszcze bardziej unikalny.

Klasyczne dodatki drewniane to ramki, które dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Można w nie włożyć zdjęcia, które mają przypominać o ważnych lub wyjątkowych chwilach, i ustawić je na wiszącej półce lub szafce nocnej. Zamiast fotografii mogą to być ciekawe grafiki – co kto woli!

Poza ramkami wśród modnych detali drewnianych znajdujemy napisy, które są dostępne do zakupienia np. w sklepie Dekoori. Drewniane napisy, podobnie jak ramki ze zdjęciami, także można ułożyć na półkach wiszących, szafce, komódce, a nawet na podłodze!

Wśród napisów dostępne są pojedyncze litery, które mogą sugerować inicjały domowników. Napisy wyrażające uczucia, choć nie tylko. Łatwo dobrać je do głównej aranżacji zastosowanej w sypialni, i w ten sposób stworzyć wyjątkową atmosferę tego szczególnego wnętrza.

Tekstylia sypialniane

Sypialnia to idealne miejsce, aby pobawić się różnorodnymi materiałami, kształtami i zdobieniami, które oferują koce, narzuty czy poszewki na poduszki. Do wyboru jest ogrom produktów, które potrafią odmienić sypialniane wnętrze, dodając mu uroku, klasy, wyrafinowania, luksusu… na cokolwiek liczymy!

Jeśli ma być i modnie, i zachowując trend eko, warto postawić na poszewki wykonane z bawełny bądź lnu. Są trwałe, wygodne w użytkowaniu, bo to przyjazne dla skóry i miękkie w dotyku materiały. Wystarczy ciekawy kolor lub zdobienie, aby nadać sypialni nieco odmiennego wyrazu.

Podobnie rzecz się ma z kocami czy narzutami. Choć spełniają one funkcje praktyczne, nic nie stoi na przeszkodzie, by jednocześnie ozdabiały i przykuwały uwagę.

Bawełniane lampki cotton balls

Z mody nie wychodzą bawełniane lampki cotton balls. Dają subtelne światło, więc łatwo za ich pomocą stworzyć przytulną atmosferę. Są energooszczędne, nie wymagają podłączenia do prądu, ponadto można je znaleźć w różnych zestawieniach kolorystycznych i rozmiarowych. Nie ma zatem problemu z doborem do wystroju sypialni.

To tylko kilka propozycji dodatków, które sprawdzają się wśród sypialni. Dodają klimatu, sprzyjają tworzeniu atmosfery ułatwiającej zasypianie, a do tego ozdabiają. Są ponadto niedrogie, ekologiczne i modne!

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy